Hakkımızda

Sevmak Makina 22 yıllık deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla Türkiye konfeksiyon sanayi dikiş makineleri sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.1990 yılında küçük bir kuruluş olarak başlayan firmamız 1994 yılından itibaren yaptığı ithalatlarla gelişerek bugünkü konumuna ulaşmıştır. Gemsy,Çin firmasının Türkiye'deki tek yetkili acentasıdır,Gemsy konfeksiyon sanayi dikiş makineleri konusunda Çin'de uzman bir firmadır.Gemsy' nin tecrübesi ve aldığı ödüller makinelerinin kalitesi hakkında bize net bilgi vermektedir.

Firmamız Gemsy' nin tek yetkili acentasıdır ancak Gemsy'nin yanı sıra Juki, Brother, Janome, Typical, Siruba, Kansai, Sunshine,Kingtex-Tayvan,Pegasus-Çin gibi tanınmış markaların ürünlerini de siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.Ayrıca kendi markalarımız Sewtex,Kingstar,Bestman, Apollo 53 de mevcuttur.Bizim işimize sadece sanayi dikiş makineleri değil aynı zamanda kesim motorları,makineleri ve dikiş makineleri motorları da dahildir.FDM Çin'in ileri gelen firmalarından birisidir ve biz FDM'nin de Türkiye genel acentasıyızdır. Sanayi dikiş makineleri yedek parçaları konusunda da 10.000'in üzerinde çeşitimiz mevcuttur ve parçalarımız kalitelidir.Sanayi tipi dikiş makineleri,kesim makineleri,motorları ve yedek parçalarına ek olarak ütü,kazan ve paskala türlerimiz de mevcuttur.

Herzamanki prensibimiz önümüzdeki uzun merdiven basamaklarını sağlam adımlarla çıkmak ve her basamakta karşılaştığımız müşterilerimizi memmun bırakmaktır. Hedefimiz çok daha büyümenin yanı sıra siz saygıdeğer müşterilerimizin bizlerden memmun kaldığını ve her zaman Sevmak Makina ile çalışmanın memmun bırakacağını kendimize ispatlamaktır.Bizim işimiz sadece makinelerimizi sizlerin ihtiyacına sunduğumuz an bitmiyor bilakis o noktada sorumluluğumuz artarak devam ediyor.Satış sonrası hizmette de kalite bizim için esastır.